Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10474.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm
10475.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10476.

Rufpreis:
8 000 HUF

10477.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tácsik János (1959-2005): Csodaszarvas, 2004. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 100x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10478.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10480.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Torbó Gyula (?1940-?): Álarc. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10481.

Rufpreis:
4 000 HUF

Torbó Gyula (?1940-?): Álarc kötéllel. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10482.

Rufpreis:
4 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Börzsönyi falu. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (16/100). Üvegezett fakeretben. 32×53 cm
10483.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Török Endre (1926-1980): Hófoltos táj. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/94). Üvegezett, sérült fakeretben. 17×23,5 cm
10484.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tramontini Ervin (1952-): Strand Akaliban (Balaton). Akril, vászon. Jelezve balra lent. 50x70 cm
10485.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10486.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF