Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2717038
10474
448
22000
2803609
10475
448
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm
2687337
10476
448
2715516
10477
448
2966627
10478
448
120000
Tácsik János (1959-2005): Csodaszarvas, 2004. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 100x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2747558
10480
448
500
2962723
10481
448
Torbó Gyula (?1940-?): Álarc. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
2962732
10482
448
Torbó Gyula (?1940-?): Álarc kötéllel. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
2967148
10483
448
Török Endre (1926-1980): Börzsönyi falu. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (16/100). Üvegezett fakeretben. 32×53 cm 2967129
10484
448
Török Endre (1926-1980): Hófoltos táj. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/94). Üvegezett, sérült fakeretben. 17×23,5 cm
2971019
10485
448
Tramontini Ervin (1952-): Strand Akaliban (Balaton). Akril, vászon. Jelezve balra lent. 50x70 cm
2971014
10486
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF