Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10487.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben. 38x33 cm
10488.

Rufpreis:
3 000 HUF

Udvardy Flóra (1880-?): Hölgyportré. Kézi festéssel színezett fotó. Olaj, fotó, karton, jelzett. Dekoratív, ovális, üvegezett fakeretben, a keret felső része javított. Látható méret: 27,5x21,5 cm, teljes méret: 40,5x26,5 cm
10489.

Rufpreis:
12 000 HUF

Uhrig Zsigmond (1919-1993): Forgatag, 1959. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 24×31 cm
10490.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Urbán Gábor (1946-): Női akt. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 60x40cm
10491.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10492.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10493.

Rufpreis:
10 000 HUF

10494.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő hölgy portréja. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült. Feltekerve. 61x42 cm
10495.

Rufpreis:
4 000 HUF

Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm
10496.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), 19x24 cm
10497.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm
10498.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF