Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750683
10487
448
2748355
10488
448
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben. 38x33 cm 2952748
10489
448
Udvardy Flóra (1880-?): Hölgyportré. Kézi festéssel színezett fotó. Olaj, fotó, karton, jelzett. Dekoratív, ovális, üvegezett fakeretben, a keret felső része javított. Látható méret: 27,5x21,5 cm, teljes méret: 40,5x26,5 cm 2968962
10490
448
15000
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Forgatag, 1959. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 24×31 cm 2971903
10491
448
24000
Urbán Gábor (1946-): Női akt. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 60x40cm 2971894
10492
448
2860697
10493
448
Ujváry Lajos (1925-2006): Olvasó hölgy portréja. Olajpasztell, karton, jelzett, jobb alsó sarkában sérült. 67x48,5 cm
2860744
10494
448
Ujváry Lajos (1925-2006): Bartók Béla portréja. Toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 32,5x23,5 cm
2860706
10495
448
Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő hölgy portréja. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült. Feltekerve. 61x42 cm
2666680
10496
448
Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm
2967045
10497
448
3200
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), 19x24 cm
2967047
10498
448
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF