Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966777
10511
448
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21×21 cm
2942723
10512
448
30000
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 49×45 cm
2908981
10513
448
3400
2946735
10514
448
Váci András (1928-1989): Kiált Tokaj vára. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán kis folttal, 20x29 cm
2968981
10515
448
Várady Gyula (1866-1929): Enteriőr festményekkel és hangszerrel, 1913. Akvarell, papír. Jelzett. 27,5×25,5 cm. Fakeretben. 2887116
10516
448
2936013
10517
448
24000
Viski János (1891-1961): Ügető huszárok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31,5x44 cm 2951781
10518
448
24000
Vízer Julia (1945-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 70x50cm 2935292
10519
448
Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 20,5x14 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2969044
10520
448
Vojnits Richárd (1942-): Piactér. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 40×60 cm 2805926
10521
448
2860906
10522
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF