Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21×21 cm
10511.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 49×45 cm
10512.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10513.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Váci András (1928-1989): Kiált Tokaj vára. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán kis folttal, 20x29 cm
10514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Várady Gyula (1866-1929): Enteriőr festményekkel és hangszerrel, 1913. Akvarell, papír. Jelzett. 27,5×25,5 cm. Fakeretben.
10515.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10516.

Rufpreis:
8 000 HUF

Viski János (1891-1961): Ügető huszárok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31,5x44 cm
10517.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vízer Julia (1945-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 70x50cm
10518.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 20,5x14 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10519.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vojnits Richárd (1942-): Piactér. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 40×60 cm
10520.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10521.

Rufpreis:
6 000 HUF

10522.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF