Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Őszi erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 13,5x21 cm
10342.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Patak. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16×23 cm
10343.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Domboldal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 25,5×17 cm
10344.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nyári Lóránt (1928-1982): Vízparti fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva 29,5x49 cm
10345.

Rufpreis:
5 000 HUF

10346.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Boris O'Klein (1893-1985): 'Je vous offre mon coeur' (Felajánlom neked a szívem!) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x32cm
10347.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Boris O'Klein (1893-1985): Ca veut blau! (Kék akar lenni! ) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 21x31cm
10348.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Boris O'Klein (1893-1985): Soir L'Ouverture. (Esti megnyitó) Karikatúra. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. 14x43cm
10349.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Boris O'Klein (1893-1985): Síró kutya a nyúllal. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Fakeretben. 22x32cm
10350.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olajos György (1953-): Resurrection. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10351.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olajos György (1953-): Nyitány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×14 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab!
10352.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

10353.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF