Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965116
10342
448
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Őszi erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 13,5x21 cm
2887689
10343
448
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Patak. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16×23 cm
2887692
10344
448
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Domboldal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 25,5×17 cm 2967585
10345
448
Nyári Lóránt (1928-1982): Vízparti fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva 29,5x49 cm 2772717
10346
448
14000
2746907
10347
448
28000
Boris O'Klein (1893-1985): 'Je vous offre mon coeur' (Felajánlom neked a szívem!) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x32cm
2746881
10348
448
28000
Boris O'Klein (1893-1985): Ca veut blau! (Kék akar lenni! ) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 21x31cm
2746930
10349
448
Boris O'Klein (1893-1985): Soir L'Ouverture. (Esti megnyitó) Karikatúra. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. 14x43cm 2746923
10350
448
14000
Boris O'Klein (1893-1985): Síró kutya a nyúllal. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Fakeretben. 22x32cm
2968629
10351
448
Olajos György (1953-): Resurrection. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2967103
10352
448
Olajos György (1953-): Nyitány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×14 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab! 2971156
10353
448
65000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF