Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm
10318.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nagy Barbara (1976-), 4 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
10319.

Rufpreis:
2 000 HUF

10320.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Nagy Imola (1976-): Bazilika. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 34,5x34,5 cm
10321.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Nagy Imola (1976-): Vágy és varázsat. Tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39,5x26,5 cm
10322.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nagy Imola (1976-): Upside down. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39x29 cm
10323.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Nagy Imola (1976-): Elrejtőzve. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30x30 cm
10324.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 2. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm
10325.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nagy Lajos (1956-): Párás idő I. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm
10326.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Biblia jelenet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 21x29 cm
10327.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Férfi portré (kétoldalas mű, hátoldalán fehér botos portré). Olaj, farost, kissé sérült, jelzés nélkül. 31,5x23,5 cm
10328.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 35x21 cm
10329.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF