Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10146.

Rufpreis:
8 000 HUF

10147.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gaál Domonkos (1940-2009): Miskolc. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli néhány apró folttal, 26,5×39 cm
10148.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gaál Domonkos (1940-2009): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben, 39×29 cm
10149.

Rufpreis:
2 800 HUF

Galambos Margit (?-?): Tanulmányrajzok, Firenze, 1925. Ceruza, tus, akvarell, papír, jelzés nélkül, Galambos Margit autográf feliratával. Lapszéli apró sérüléssel. 27x22 cm.
10150.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Galambos Margit (?-?): Tanulmányrajzok, 1923. Ceruza, papír, jelzett, hajtásnyommal. 22x28 cm.
10151.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm
10152.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gall Gábor (?-): Angyal. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 17,5x34 cm
10153.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gallé Tibor (1896-1944): Csendes, hosszú munka, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (XV/4), paszpartuban, 29×25 cm
10154.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gách István Lipót (1880-1962): Munka a földeken. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x26 cm
10155.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gách István Lipót (1880-1962): Lipicai szürkék, 1945. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kis sérüléssel. 20x25 cm
10156.

Rufpreis:
10 000 HUF

Stefan Grecu (?-?): Házak. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 19x23 cm
10157.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF