Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Villon illusztráció. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban 31x21 cm
10061.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10062.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10063.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Bogdándy György (1932-): Mohácsi Péter, Ybl-díjas belsőépítész arcképe. Pasztell, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén Bogdándy György autográf feliratával. 40x30. Üvegezett fakeretben.
10064.

Rufpreis:
5 000 HUF

10065.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Boldizsár István (1897-1984): Gémeskútnál. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 14,5x21,5 cm
10066.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm
10067.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Fűzfás táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, néhány kevés lapszéli folttal, 20×29 cm
10069.

Rufpreis:
8 000 HUF

Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Kétárbócos vitorlás és a várakozó tengerész. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10070.

Rufpreis:
10 000 HUF

Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Kétárbócos vitorlás. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm Dekoratív fakeretben.
10071.

Rufpreis:
10 000 HUF

Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Háromárbócos vitorlás. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10072.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF