Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945372
10061
448
22000
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Villon illusztráció. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban 31x21 cm
2763264
10062
448
22000
2862215
10063
448
120000
2968610
10064
448
Bogdándy György (1932-): Mohácsi Péter, Ybl-díjas belsőépítész arcképe. Pasztell, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén Bogdándy György autográf feliratával. 40x30. Üvegezett fakeretben.
2806635
10065
448
9500
2951239
10066
448
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskútnál. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 14,5x21,5 cm 2953465
10067
448
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm
2951235
10068
448
Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm
2959674
10069
448
Boldizsár István (1897-1984): Fűzfás táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, néhány kevés lapszéli folttal, 20×29 cm
2965810
10070
448
Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Kétárbócos vitorlás és a várakozó tengerész. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
2965806
10071
448
Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Kétárbócos vitorlás. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm Dekoratív fakeretben. 2965799
10072
448
Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Háromárbócos vitorlás. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm. Dekoratív fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF