Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Bajusz Mihály (?-?): Téli fahordás. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20x29 cm
10037.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balogh Sándor (1888-?): Vízparton. Akvarell, papír, jelzett, sérült üvegezett keretben, hátoldalán a művész autográf ajándékozási soraival 21x32 cm
10038.

Rufpreis:
8 000 HUF

Balázs György (?-): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 20x27 cm
10039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Detlef Bannier (?-): Drezda, 1976. Nyomat, papír. Jelzett. 9x13 cm
10040.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×15,5 cm
10041.

Rufpreis:
10 000 HUF

Baranski Emil László (1877-1941): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, keretezve. 24x31 cm
10042.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Baráth Pál (1950-): Színes táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült keretben. 42×29 cm
10043.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10044.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bardócz Árpád (1882-1938): János főherceg portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24,5 cm.
10045.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10046.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Zrínyi Ilona portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Sérült. 34x27 cm
10047.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bardócz Árpád (1882-1938): Szabadkai részlet, 1937. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x33 cm
10048.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF