Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915638
10037
448
Bajusz Mihály (?-?): Téli fahordás. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20x29 cm 2974287
10038
448
Balogh Sándor (1888-?): Vízparton. Akvarell, papír, jelzett, sérült üvegezett keretben, hátoldalán a művész autográf ajándékozási soraival 21x32 cm 2919480
10039
448
Balázs György (?-): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 20x27 cm 2971338
10040
448
2897987
10041
448
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×15,5 cm 2966128
10042
448
15000
Baranski Emil László (1877-1941): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, keretezve. 24x31 cm 2966556
10043
448
4200
Baráth Pál (1950-): Színes táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült keretben. 42×29 cm
2817053
10044
448
28000
2914255
10045
448
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): János főherceg portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24,5 cm.
2914319
10046
448
2914307
10047
448
Bardócz Árpád (1882-1938): Zrínyi Ilona portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Sérült. 34x27 cm
2849495
10048
448
Bardócz Árpád (1882-1938): Szabadkai részlet, 1937. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF