Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10122.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Női aktok (részben kétoldalas). Ceruza vagy golyóstoll, papír. 3 db jelzett. 16x14 és 29,5x21 cm közötti méretekben
10123.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Durkó Gábor (1916-2003), 2 db mű: Városképek (Prága és Constanta). Filctoll, golyóstoll, papír. Jelzett. 29x17,5 és 21x30 cm
10124.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10125.

Rufpreis:
6 000 HUF

Edvi Illés Ödön (1877-1945): Lussingrande (Veli Losinj). Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 37x45,5 cm
10126.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
10

10127.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Erdélyi Tibor (1961-): Tájimprovizáció. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 15x20 cm. Fakeretben.
10128.

Rufpreis:
10 000 HUF

Faragó Miklós (1947-): Flora, 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10129.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Farkas András (1920-1991): Fák, füvek, 1989. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm.
10130.

Rufpreis:
10 000 HUF

10131.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Farkas Rozália (1894-1929): Hősök tere, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 14,5x20 cm
10132.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fehér Margit (?-): Fehér galambok. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 20×10 cm
10133.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF