Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760397
10122
448
2967043
10123
448
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Női aktok (részben kétoldalas). Ceruza vagy golyóstoll, papír. 3 db jelzett. 16x14 és 29,5x21 cm közötti méretekben
2967041
10124
448
Durkó Gábor (1916-2003), 2 db mű: Városképek (Prága és Constanta). Filctoll, golyóstoll, papír. Jelzett. 29x17,5 és 21x30 cm
2781143
10125
448
2967040
10126
448
40000
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Lussingrande (Veli Losinj). Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 37x45,5 cm 2887128
10127
448
14000
2967100
10128
448
Erdélyi Tibor (1961-): Tájimprovizáció. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 15x20 cm. Fakeretben. 2723864
10129
448
60000
Faragó Miklós (1947-): Flora, 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2951772
10130
448
Farkas András (1920-1991): Fák, füvek, 1989. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm.
2825780
10131
448
28000
2969241
10132
448
Farkas Rozália (1894-1929): Hősök tere, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 14,5x20 cm
2966703
10133
448
Fehér Margit (?-): Fehér galambok. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 20×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF