Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965925
10208
448
Héder Mária Gabriella (?-): Remény. Pasztell, tempera, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben, 45,5×30 cm
2898088
10209
448
Holló László (1887-1976): Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x28 cm 2849908
10210
448
70000
2936596
10211
448
Horváth G. Andor (1876-1966): Kukoricahámozó. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25×34 cm
2939558
10212
448
Horváth Iván (1935-): Kompozíció III., 1986. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 22,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
2965651
10213
448
3800
Horváth Jenő (1892-): Termékenység, linómetszet, papír, jelzett nyomtatva a hátoldalán, paszpartuban, 14,5x26 cm
2884319
10214
448
17000
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tanya. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm 2944155
10215
448
Imre István (1918-1983): Országház (Budapest, hajók a Dunán). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×34 cm
2946778
10216
448
3400
Imre István (1918-1983): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzéssel, 29x25 cm 2968589
10217
448
3800
Imre István (1918-1983): Szeged. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm 2969087
10218
448
38000
Imreh Tibor (1952-2010): Musztáng, 1970. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 70×40 cm 2948746
10219
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF