Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Kass János (1927-2010): Menyasszony (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 11×4,5 cm
10233.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kass János (1927-2010): Férfi és nő. Rézkarc, papír, jelzett. 15x10 cm
10234.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kassák Lajos (1887-1967) Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x28,5 cm.
10235.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x28,5 cm.
10236.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10237.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 28×40 cm
10238.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kádas István (1941-): (...) falusi ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Paszpartuban, 27×38,5 cm
10239.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Őszi levelek. Dombornyomat, papír, jelzett. 34,5x25 cm
10240.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
10241.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10242.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 13,5x27 cm
10243.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10244.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF