Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2973282
10233
448
Kass János (1927-2010): Menyasszony (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 11×4,5 cm 2970074
10234
448
Kass János (1927-2010): Férfi és nő. Rézkarc, papír, jelzett. 15x10 cm 2953720
10235
448
17000
Kassák Lajos (1887-1967) Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x28,5 cm. 2953733
10236
448
17000
Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x28,5 cm.
2830252
10237
448
2969022
10238
448
3200
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 28×40 cm
2938239
10239
448
Kádas István (1941-): (...) falusi ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Paszpartuban, 27×38,5 cm
2946801
10240
448
3400
Kádár György (1912-2002): Őszi levelek. Dombornyomat, papír, jelzett. 34,5x25 cm
2773041
10241
448
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
2971354
10242
448
14000
2954003
10243
448
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 13,5x27 cm 2953999
10244
448
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF