Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2888538
10257
448
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális táj (cím nélkül), 1995. Olaj, papír. Jelzett. 30x24 cm
2888540
10258
448
30000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül), 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 34x48 cm. Fakeretben.
2888543
10259
448
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális kép. Olaj, papír. Jelezve jobbra középen. 30x24 cm Dekoratív, ovális, üvegezett fa képkeretben. 2946762
10260
448
3400
Klossy Irén (1943-): Bajai hajójavító. Linómetszet, papír, jelzett, 20x30 cm
2968114
10261
448
14000
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Csigalovász. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Törésnyommal, lap szélén apró szakadással és kisebb folttal, 35x24 cm
2975409
10262
448
Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Ló. Olaj, fa, jelzett. hátoldalán régi BÁV címkével. sérült keretben. 45x34 cm 2938019
10263
448
Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
2692394
10264
448
2200
2710299
10265
448
70000
2890503
10266
448
3200
Konstantin László (1930- ): Táj (tanulmány). Tus, papír, jelzett a hátoldalon, 21x29,5 cm
2890472
10267
448
Konstantin László (1930- ): Nemzetközi Szövetkezeti Nap, június 6. Plakátterv, 1957 körül. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán az ÁHV űrlapjával, ill. a Magyar Hirdető bélyegzőivel. Kis felületi sérülésekkel, 29x20,5 cm 2890483
10268
448
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF