Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10257.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10258.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kiss Elek (1938-1995): Szürreális kép. Olaj, papír. Jelezve jobbra középen. 30x24 cm Dekoratív, ovális, üvegezett fa képkeretben.
10259.

Rufpreis:
10 000 HUF

Klossy Irén (1943-): Bajai hajójavító. Linómetszet, papír, jelzett, 20x30 cm
10260.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Csigalovász. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Törésnyommal, lap szélén apró szakadással és kisebb folttal, 35x24 cm
10261.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Ló. Olaj, fa, jelzett. hátoldalán régi BÁV címkével. sérült keretben. 45x34 cm
10262.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
10263.

Rufpreis:
5 000 HUF

10264.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10265.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Konstantin László (1930- ): Táj (tanulmány). Tus, papír, jelzett a hátoldalon, 21x29,5 cm
10266.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Konstantin László (1930- ): Nemzetközi Szövetkezeti Nap, június 6. Plakátterv, 1957 körül. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán az ÁHV űrlapjával, ill. a Magyar Hirdető bélyegzőivel. Kis felületi sérülésekkel, 29x20,5 cm
10267.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10268.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF