Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969324
10085
448
3400
Conrad Gyula (1877-1959): Vajdahunyad vára, rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/150), üvegezett fakeretben, 19,5×13,5 cm 2965119
10086
448
3800
Conrad Gyula (1877-1959): Hazatérés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×29 cm 2954086
10087
448
Csanády András (1929-): Napsütötte domb. Fametszet, papír, jelzett, számozott (50/32). Lapszéli apró foltokkal. 18,5x42 cm 2968425
10088
448
4200
Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm 2915538
10089
448
Csavlek András (1942-): Út a Bakonyban. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×45 cm
2969001
10090
448
4600
Csavlek András (1942-): Balatoni szőlőhegyek. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/50). Plexiüvegezett keretben, plexi sérült, 19,5×45 cm 2974262
10091
448
Csák Máté (1938-2017): Sárkány. Akvarell, papír, jelzett. fa keretben, 35x49 cm. 2935527
10092
448
2974275
10093
448
15000
Csák Máté (1938-2017): Hajó (Odüsszeia). Akvarell, papír, jelzett. fa keretben, 21x59 cm.
2909128
10094
448
19000
Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm.
2909123
10095
448
Csáky Lajos (1950-): Pihenő. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 31x21 cm. 2939513
10096
448
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kirándulók, 1993. Akvarell, toll, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 21x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF