Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Conrad Gyula (1877-1959): Vajdahunyad vára, rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/150), üvegezett fakeretben, 19,5×13,5 cm
10085.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Conrad Gyula (1877-1959): Hazatérés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×29 cm
10086.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Csanády András (1929-): Napsütötte domb. Fametszet, papír, jelzett, számozott (50/32). Lapszéli apró foltokkal. 18,5x42 cm
10087.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
10088.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Csavlek András (1942-): Út a Bakonyban. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×45 cm
10089.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csavlek András (1942-): Balatoni szőlőhegyek. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/50). Plexiüvegezett keretben, plexi sérült, 19,5×45 cm
10090.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Csák Máté (1938-2017): Sárkány. Akvarell, papír, jelzett. fa keretben, 35x49 cm.
10091.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

10092.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csák Máté (1938-2017): Hajó (Odüsszeia). Akvarell, papír, jelzett. fa keretben, 21x59 cm.
10093.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm.
10094.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Csáky Lajos (1950-): Pihenő. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 31x21 cm.
10095.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kirándulók, 1993. Akvarell, toll, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 21x15 cm
10096.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF