Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971606
10170
448
14000
Grundig, Lea (1906-1977): Illusztráció Makszim Gorkij Az anya c. művéhez (Maxim Gorky: Mother). Litográfia, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70×49 cm / lithograph on paper, signed, framed, stained on the edge
2917614
10171
448
Gulyás Dénes (1927-2003): Szitanyomat terv (mail art?). Kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19×13,5 (x2) cm
2917632
10172
448
Gulyás Dénes (1927-2003): Metszet, 1990. Kollázs, papír, jelzett, 33×63 cm 2797651
10173
448
14000
Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
2644218
10174
448
80000
2967122
10175
448
Gy. Molnár István (1933-): Tanyaudvar. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 19x29 cm 2693103
10176
448
2200
2854768
10177
448
Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5x19 cm 2954092
10179
448
Gy. Molnár István (1933-2010): Napraforgók. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100), paszpartuban, 29×19 cm 2763259
10180
448
24000
2971377
10181
448
28000
2977199
10182
448
Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Szarvas. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 10x9 cm. Üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF