Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Grundig, Lea (1906-1977): Illusztráció Makszim Gorkij Az anya c. művéhez (Maxim Gorky: Mother). Litográfia, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70×49 cm / lithograph on paper, signed, framed, stained on the edge
10170.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gulyás Dénes (1927-2003): Szitanyomat terv (mail art?). Kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19×13,5 (x2) cm
10171.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Metszet, 1990. Kollázs, papír, jelzett, 33×63 cm
10172.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10173.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10174.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Gy. Molnár István (1933-): Tanyaudvar. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 19x29 cm
10175.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10176.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5x19 cm
10177.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Napraforgók. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100), paszpartuban, 29×19 cm
10179.

Rufpreis:
3 000 HUF

10180.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10181.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Szarvas. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 10x9 cm. Üvegezett fakeretben.
10182.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF