Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967144
10073
448
22000
Boros Attila (1971- ): Szenvedély (erotikus rajz). Tus, szén, fedőfehér, papír. Jelezve jobbra lent. 29,5x22 cm. Üvegezett fakeretben.
2969668
10074
448
Boross Géza (1908-1971): Régi malom. Rézkarc, papír, jelzett, apró felületi sérüléssel, paszpartuban, 17×23 cm
2965157
10075
448
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (54/100), üvegezett fakeretben, 19×30 cm
2967204
10076
448
19000
2968985
10077
448
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Estefelé. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben, 32×38 cm 2526715
10078
448
4800
2872977
10079
448
2969192
10080
448
Braun Károly (?-?): Szentendre, 1918. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 20×29,5 cm
2966412
10081
448
19000
Budai László (1965-): Kalapos hölgy portréja. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, hátoldalán címkével, 30×20 cm 2966995
10082
448
Budai Tibor (1946-): A vágy bennünk örökké él, 1993. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, lap alján Budai Tibor autográf ajándékozási soraival Szalay Pál (1953-2015) festőművész részére 1993-ból. 19x14 cm
2965716
10083
448
Buday György (1907-1990): 13 db fametszet jegyzetfüzetben. Klf. méretekben, (lapméret 12x11,5 cm) 2866090
10084
448
80000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF