Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Bardócz Dezső (1880-1944): Női portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 69x55,5 cm
10049.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Barkóczi Gyula (1912-2000): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×47 cm
10050.

Rufpreis:
12 000 HUF

10051.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10052.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10053.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Bauer János (1924-2009): Fejkendős asszony portréja. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 39×33 cm.
10054.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra III., Trónörökös. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, d: 15,5 cm
10055.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra VIII., Oktató. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, d: 18 cm
10056.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bárkányi Pál (?-?): Közel-keleti utcakép, 1933. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21,5x17 cm
10057.

Rufpreis:
1 200 HUF

10058.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bene József (1903-1986): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 14x11,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
10059.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10060.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF