Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951757
10049
448
32000
Bardócz Dezső (1880-1944): Női portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 69x55,5 cm
2965052
10050
448
Barkóczi Gyula (1912-2000): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×47 cm
2803679
10051
448
2930372
10052
448
2974515
10053
448
120000
2910360
10054
448
Bauer János (1924-2009): Fejkendős asszony portréja. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 39×33 cm. 2886963
10055
448
4600
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra III., Trónörökös. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, d: 15,5 cm 2886965
10056
448
4600
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra VIII., Oktató. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, d: 18 cm 2899872
10057
448
Bárkányi Pál (?-?): Közel-keleti utcakép, 1933. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21,5x17 cm 2940322
10058
448
2965944
10059
448
Bene József (1903-1986): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 14x11,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
2849550
10060
448
80000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF