Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x16 cm
10134.

Rufpreis:
12 000 HUF

10135.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10136.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fenekovács László (1950-): Birkózók (Courbet után), 2003. Nyomat, papír. Jelzett, 15×19 cm
10137.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10138.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Fényes Adolf (1867-1945), Zádor István (1882-1963): Mesetáj. Rézkarc, papír, jelzett (Fényes Adolf), törésnyommal, 19,5×28 cm
10139.

Rufpreis:
6 000 HUF

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. 50x35 cm
10140.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10141.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
10142.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39x26 cm
10143.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Franke, Rupert (Franke Ruppert; 1888-1971): Budapest, Magyar Nemzeti Bank (Szabadság tér). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 18,5x28 cm
10144.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

10145.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF