Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x16 cm
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. 50x35 cm
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
Franke, Rupert (Franke Ruppert; 1888-1971): Budapest, Magyar Nemzeti Bank (Szabadság tér). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 18,5x28 cm
Fülöp György (1923-): 1956 - a megtorlás. Filctoll, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra. A laphoz ragasztva a karikatúra fóliára készült másolata.21,5x15 cm.