Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10402.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rozanits Tibor (1931-): Gyulai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 29,5x39 cm
10403.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Rónai Antal (1924-): Nádasban. Olaj, farost, jelzett, 40x70 cm Dekoratív fa keretben, kisebb sérülések a kereten
10404.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37×25,5 cm
10405.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Pörgés, 1997. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×40 cm. Fakeretben.
10406.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 41,5×29 cm
10407.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Ház napfényben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Sunny house. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm
10408.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Lovaskocsi a hóban. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Horse drawn carriage in the snow. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm
10409.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10410.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10411.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10412.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Saáry Jenő (?-?), XX. sz. eleje: Lázadás. Vegyes technika, papír. jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 9x9,5 cm
10413.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF