Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692648
10402
448
2200
2967383
10403
448
3800
Rozanits Tibor (1931-): Gyulai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 29,5x39 cm 2975410
10404
448
Rónai Antal (1924-): Nádasban. Olaj, farost, jelzett, 40x70 cm Dekoratív fa keretben, kisebb sérülések a kereten
2965918
10405
448
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37×25,5 cm 2739568
10406
448
15000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Pörgés, 1997. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×40 cm. Fakeretben.
2965920
10407
448
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 41,5×29 cm
2965827
10408
448
38000
Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Ház napfényben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Sunny house. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm
2965823
10409
448
50000
Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Lovaskocsi a hóban. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Horse drawn carriage in the snow. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm
2887686
10410
448
11000
2887680
10411
448
11000
2887678
10412
448
11000
2969227
10413
448
Saáry Jenő (?-?), XX. sz. eleje: Lázadás. Vegyes technika, papír. jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 9x9,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF