Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968603
10414
448
Sajtos Gyula (1932-): Tatai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm
2679730
10415
448
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva, 44,5x55 cm. 2700433
10416
448
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyoldal. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 42x55 cm. 2676540
10417
448
Sárosi Ödön (1885-1950): Budapest, Hűvösvölgykörynéki táj. . Akvarell, papír. Jelzés nélkül 43x30 cm sarkán gyűrődéssel
2676023
10418
448
2676035
10419
448
2666383
10420
448
Sárosi Ödön (1885-1950): Buda, Hűvösvölgy környéki táj. Akvarell, papír. Jelzett. 48x37 cm
2973031
10421
448
30000
Schéner Mihály (1923-2009): Trombitás Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, keretben. 27x17 cm
2975805
10422
448
36000
Schéner Mihály (1923-2009): Halas csendélet karalábéval. Olaj, farost. Jelzett 20x25 cm Üvegezett keretben
2966696
10423
448
38000
Scholler Rezső (1882-?): Téli utca. Olaj, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Téli Kiállítás, Műcsarnok, 1937 raglapjával. Fakeretben. 34x49 cm 2872976
10424
448
28000
Simon Béla (1957-): Városrészlet, olaj, karton jelzett keretben 32x48 cm
2845637
10425
448
Simon János (?-): Velencei részlet, 1998. Olaj, farost. Fakeretben. 40x50 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF