Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Sajtos Gyula (1932-): Tatai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm
10414.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva, 44,5x55 cm.
10415.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyoldal. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 42x55 cm.
10416.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10417.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10418.

Rufpreis:
8 000 HUF

10419.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10420.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Schéner Mihály (1923-2009): Trombitás Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, keretben. 27x17 cm
10421.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Schéner Mihály (1923-2009): Halas csendélet karalábéval. Olaj, farost. Jelzett 20x25 cm Üvegezett keretben
10422.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Scholler Rezső (1882-?): Téli utca. Olaj, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Téli Kiállítás, Műcsarnok, 1937 raglapjával. Fakeretben. 34x49 cm
10423.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Simon Béla (1957-): Városrészlet, olaj, karton jelzett keretben 32x48 cm
10424.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Simon János (?-): Velencei részlet, 1998. Olaj, farost. Fakeretben. 40x50 cm.
10425.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF