https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2965008
10438
448
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stéhlik János (1942-2021): Útszéli kereszt. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 50×60 cm 2925981
10439
448
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10440
448
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926004
10441
448
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935366
10442
448
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sz. Kovács Géza (1938-): Segesvári óratorony. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (20/50). .32x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2898021
10443
448
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó László (1895-?): Társaság. Szén, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2889229
10444
448
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Lajos (1909-1995): Jelenet. Tus, papír, jelzés nélkül. Sümegi György művészettörténész szakvéleményével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23×12,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2953509
10445
448
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Mártély (Tisza), 1997. Akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 43x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967914
10446
448
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Gepárd és angyal, 2001. Akvarell, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967935
10447
448
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Alakok, 1998. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2729384
10448
448
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2898244
10449
448
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Portré. Tus, papír, jelzett, az 1970-ben a pécsi Képcsarnokban rendezett kiállítás meghívóján. 10x15,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse