Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951768
10450
448
Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (32/100), üvegezett fakeretben, lap alja kissé foltos, 28x39 cm 2963514
10451
448
15000
Szász Endre (1926-2003): Portré (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×29 cm 2963521
10452
448
15000
Szász Endre (1926-2003): Villon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,55×39,5 cm 2909255
10453
448
19000
2749881
10454
448
28000
2749991
10455
448
55000
Szász Endre (1926-2003): Szörny. Olaj, műnyomó lemez, jelzés nélkül, teteje vékony kartonra kasírozva, 32,5x42 cm
2947215
10456
448
Szász Endre (1926-2003): Női alakok. Szitanyomat, papír, jelzett, 8x11 cm 2971406
10457
448
Szász Endre (1926-2003): Fejdíszes hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton és autográf aláírt 13,5x6,5 cm Paszpartuban 2749862
10458
448
19000
2976020
10459
448
Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/100), feltekereve, törésnyomokkal 35x48 cm 2705994
10460
448
2949363
10461
448
Szegő Gizi (1902-1985): Politikai karikatúra (szélső-)jobboldali, nyilas és kommunista politikusokról (Szálasi, Farkas Mihály, Bárdossy, Imrédy, Péter Gábor stb.), 1946 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Lapszéli sérüléssel. 25x31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF