Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Pólya Tibor (1886-1937): Karikaturisztikus portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x21,5 cm
10366.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pósa Ede (1947-): Városrészlet. Pasztell, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 17,5x16,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10367.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pólya Tibor (1886-1937):Borivó. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 32x23 cm
10368.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10369.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10370.

Rufpreis:
12 000 HUF

10371.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10372.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10373.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x14 cm
10374.

Rufpreis:
12 000 HUF

Poul Erik Rasmussenl, XX. sz. második fele: Sziklás vízpart. Olaj, vászon. 58×73 cm
10375.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rau Tibor (1934-2000): Feketegazdaság (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 29,5x21 cm.
10376.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rau Tibor (1934-2000): Baksör vízió (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. 28,5x21 cm.
10377.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF