Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915924
10366
448
Pólya Tibor (1886-1937): Karikaturisztikus portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x21,5 cm
2951117
10367
448
Pósa Ede (1947-): Városrészlet. Pasztell, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 17,5x16,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2972505
10368
448
38000
Pólya Tibor (1886-1937):Borivó. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 32x23 cm 2849683
10369
448
70000
2890435
10370
448
2820801
10371
448
2672352
10372
448
30000
2744547
10373
448
2970119
10374
448
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x14 cm
2966075
10375
448
15000
Poul Erik Rasmussenl, XX. sz. második fele: Sziklás vízpart. Olaj, vászon. 58×73 cm
2891068
10376
448
Rau Tibor (1934-2000): Feketegazdaság (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 29,5x21 cm. 2936320
10377
448
Rau Tibor (1934-2000): Baksör vízió (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. 28,5x21 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF