Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10354.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm
10355.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

P. Emődi Etelka (1945-): Nagyváradi részlet a püspöki templommal, 1987. Tus, papír, jelzett, 22x34 cm
10356.

Rufpreis:
4 000 HUF

Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm
10357.

Rufpreis:
1 800 HUF

10358.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm
10359.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10360.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pándy Lajos (1895 -1957): Tehenek az istállóban. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben, 21×27 cm
10361.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Perei Zoltán (1913-1992): Anya. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 15x10,5 cm
10362.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Pituk József Viktorián (1906-1991): Hortobágy (reklám v. plakátterv, 1940 körül?). Ceruza, papír, jelezve balra lent, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 31,5×23 cm
10363.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10364.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pogány Lajos (1873-1947): Gyerekportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm
10365.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF