Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967020
10523
448
Vöröss Tibor (1911-1999): Utcarészlet. Kréta, papír, jelzés nélkül. 26×30,5 cm 2966993
10524
448
Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr festőállvánnyal. Akvarell, papír, paszpartuban, jelezve jobbra lent. 20,5×28,5 cm 2953704
10525
448
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
2843686
10526
448
2805654
10527
448
Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm
2962473
10528
448
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé foltos, 49x30,5 cm
2967126
10529
448
Zádor István (1882-1963): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35x24 cm 2966778
10530
448
4800
Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán MNK Képzőművészeti Alapjának Képcsarnoka bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 24,5x48,5 cm 2969650
10531
448
Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX: sz. első fele: Furulyázó juhász kutyájával. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült és foltos, 18×23,5 cm
2969658
10532
448
Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX: sz. első fele: Szürkemarha csorda. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, 17×23 cm
2951788
10533
448
24000
Zombori László (1937-): Tóparti házak, 1979. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 53x87 cm 2968658
10534
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF