Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Vöröss Tibor (1911-1999): Utcarészlet. Kréta, papír, jelzés nélkül. 26×30,5 cm
10523.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr festőállvánnyal. Akvarell, papír, paszpartuban, jelezve jobbra lent. 20,5×28,5 cm
10524.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
10525.

Rufpreis:
12 000 HUF

10526.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Wörsching N. János: Erdő. Olaj, karton, keretben, jelzett, 34x54 cm
10527.

Rufpreis:
6 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé foltos, 49x30,5 cm
10528.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zádor István (1882-1963): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35x24 cm
10529.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán MNK Képzőművészeti Alapjának Képcsarnoka bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 24,5x48,5 cm
10530.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX: sz. első fele: Furulyázó juhász kutyájával. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült és foltos, 18×23,5 cm
10531.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX: sz. első fele: Szürkemarha csorda. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, 17×23 cm
10532.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zombori László (1937-): Tóparti házak, 1979. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 53x87 cm
10533.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10534.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF