Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Varga D. József (1917-1976): Cigánygyerek hegedűvel. Olaj, karton, keretben, jelzett, 36x24 cm
10499.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Varga Geri (1951-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, farost. jelezve balra lent. 60x48 cm.
10500.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Varga Mátyás (1910-2002): Várakozó család, 1939. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×18 cm
10501.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Hazafelé, 1980. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lap tetején paszpartuzás nyomaival, 30×38,5 cm
10502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Szegedi Tiszapart hajóval és a belvárosi híddal. Filctoll, papír, jelezve jobbra lent, 20×33 cm
10503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Női portré (feltehetően 1930-as/1940-es évek). Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm,
10504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, Szt. György szobor, 1942. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 16×11 cm
10505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10506.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Varga Mátyás (1910-2002): Nemes Török János grafikus portréja, 1940. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, P. 2. felirattal (feltehetően próbanyomat), 24×18 cm
10507.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): YV. Ofszet, papír, papírra rögzítve, jelzett a nyomaton, rögzítésre használt papír bal felső sarkában sérült, 37x37 cm
10508.

Rufpreis:
10 000 HUF

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül. 28,5x27 cm
10509.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vasarely Victor (1908-1997): Dyevat. Ofszet, papír, papírra rögzítve, jelzett a nyomaton, 37x37 cm
10510.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF