Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2972568
10499
448
Varga D. József (1917-1976): Cigánygyerek hegedűvel. Olaj, karton, keretben, jelzett, 36x24 cm
2967224
10500
448
24000
Varga Geri (1951-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, farost. jelezve balra lent. 60x48 cm.
2935936
10501
448
Varga Mátyás (1910-2002): Várakozó család, 1939. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×18 cm 2945347
10502
448
Varga Mátyás (1910-2002): Hazafelé, 1980. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lap tetején paszpartuzás nyomaival, 30×38,5 cm 2935934
10503
448
Varga Mátyás (1910-2002): Szegedi Tiszapart hajóval és a belvárosi híddal. Filctoll, papír, jelezve jobbra lent, 20×33 cm 2935901
10504
448
Varga Mátyás (1910-2002): Női portré (feltehetően 1930-as/1940-es évek). Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm,
2945363
10505
448
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, Szt. György szobor, 1942. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 16×11 cm 2692367
10506
448
2200
Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2945379
10507
448
Varga Mátyás (1910-2002): Nemes Török János grafikus portréja, 1940. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, P. 2. felirattal (feltehetően próbanyomat), 24×18 cm
2967053
10508
448
Vasarely Victor (1908-1997): YV. Ofszet, papír, papírra rögzítve, jelzett a nyomaton, rögzítésre használt papír bal felső sarkában sérült, 37x37 cm 2947447
10509
448
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül. 28,5x27 cm
2967055
10510
448
Vasarely Victor (1908-1997): Dyevat. Ofszet, papír, papírra rögzítve, jelzett a nyomaton, 37x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF