Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2970030
10390
448
Remsey Jenő (1885-1970): Család, 1916. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5×22,5 cm 2965242
10391
448
3800
2965815
10392
448
Janusz Rezska (1952-): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, 50x61 cm 2936068
10393
448
32000
Rét Olga (?-): Csendélet. Olaj, farost. 100x80 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2968692
10394
448
Réti Mátyás (1922-2002): Pécsi részlet. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x39,5 cm 2975814
10395
448
Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Koldus. Rézkarc, papír, jelzett, 28x23 cm Üvegezett keretben 2948065
10396
448
Rippl-Rónai József (1861-1927): Magányos vándor. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm 2948071
10397
448
Rippl-Rónai József (1861-1927): Nő gitárral. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm 2948056
10398
448
Rippl-Rónai József (1861-1927): Olga. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm 2913759
10399
448
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22 cm 2942724
10400
448
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
2942760
10401
448
Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF