Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Szemethy Imre (1945-): "Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül", 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (82/100). Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29×39 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab!
10462.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Várkert, Buda. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm
10463.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

10464.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szőnyi István (1894-1960) Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon. 15x19 cm, üvegezett keretben
10465.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Rómaifürdői táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 15×21 cm
10466.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Újság olvasó. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14×10 cm
10467.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szőnyi István (1894-1960): Utcarészlet (Zebegény?). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró folttal. 13,5x9,5 cm
10468.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sztopka Anna (1950-): Vízparti város. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
10469.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sztopka Anna (1950-): Alföldi tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, 51x61 cm
10470.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
10471.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
10472.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Takács Dezső (1933-): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×11,5 cm
10473.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF