Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967104
10462
448
Szemethy Imre (1945-): "Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül", 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (82/100). Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29×39 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab! 2965923
10463
448
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Várkert, Buda. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm 2804231
10464
448
15000
2927771
10465
448
Szőnyi István (1894-1960) Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon. 15x19 cm, üvegezett keretben 2966575
10466
448
Szőnyi István (1894-1960): Rómaifürdői táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 15×21 cm 2969768
10467
448
14000
Szőnyi István (1894-1960): Újság olvasó. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14×10 cm 2967123
10468
448
Szőnyi István (1894-1960): Utcarészlet (Zebegény?). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró folttal. 13,5x9,5 cm 2962407
10469
448
Sztopka Anna (1950-): Vízparti város. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
2962403
10470
448
Sztopka Anna (1950-): Alföldi tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, 51x61 cm
2907820
10471
448
34000
Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
2937918
10472
448
30000
Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm. 2967130
10473
448
Takács Dezső (1933-): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF