Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Utca lovaskocsikkal (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 1 próba jelzéssel, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("nem volt kiállítva"). 25×34,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : zille