Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

A Széchenyi-Lánchíd és Clark Ádám. A város arcai. Szerk.: Török Gyöngyvér. Bp., 1999, Városháza. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18084.

Rufpreis:
2 400 HUF

Boros Edit: "Kál és társai." A Káli-medence helységnevei. Helytörténeti füzetek 2. Veszprém, 1986., Eötvös Károly Megyei Könyvtár, 13 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
18085.

Rufpreis:
2 000 HUF

18086.

Rufpreis:
1 200 HUF

Castelli in Piemonte. A cura di Rosella Seren Rosso. 1999.,Regione Piemonte. Gazdag képanyaggal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben.
18087.

Rufpreis:
2 800 HUF

1903 Cortége du Centenaire Vaudois. Edité par La Patrie Suisse, 5. Juillet Lausanne 1903. Lausanne, 1903., 16 sztl. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Szecessziós papírkötésben, foltos.
18088.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1930 Osztrák utazási prospektusok, 5 db: Burgenland, Wien, Felső-Asztria, Stájerország, Salzburg, Vorarlberg. Wien, "Phönix", gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztráltak. + Das Thermalbad Hévíz in Ungarn. + Dolomiti (Dolomiten) San Candido.
18089.

Rufpreis:
2 000 HUF

1927-1928 A Budai-hegyek télisport térképe + Budai-hegyek kalauza + Budai-hegyek síkalauza
18090.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Endre, mándi: Kilenc országon keresztül. Európa legendái. I-II. köt. [Egy kötetben]. Cholnoky Jenő előszavával. Bp., 1941, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomda Rt., 260 p. + 114 p. + 42 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Roma. Attraverso la fotografia dal 1850 ai nostri giorni. 12 db kép, olasz nyelvű kísérőfüzettel. Kiadói papírmappában.
18092.

Rufpreis:
2 400 HUF

France. Editors: Tanya Colbourne, Fiona Morgan, Anna Streiffert, Celia Woolfrey. Eyewitness Travel. London, 2010., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18093.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db osztrák útikönyv: Dr. Franz Martin: Salzburg. Ein Führer durch seine Geschichte und Kunst. Wien, 1923, Österr. Verlagsgesellschaft Ed. Hölzel & Co. Fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal. + Mit dem Auto im schönen Oesterreich. Ein Reiseführer und Handbuch für Automobilisten [...] Linz a. D., 1928, F. J. Ebenhöchsche Buchhandlung. Fekete-fehér képekkel, térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. + 1934 Sommerführer durch die Sommerfrischen, Bäder und Kurorte in Steiermark. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
18094.

Rufpreis:
2 800 HUF

Moszkva, az épülő kommunizmus fővárosa. Szerk.: Lux László, Szendrői Jenő, Rojkó Ervin. Bp., 1952, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó V. Gazdag egészoldalas képanyaggal (közte színes képek és kihajtható panorámaképek is). Kiadói egészvászon-kötés, a borítón minimális kopással, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 1000 példányban.
18095.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF