18091.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Nagy Endre, mándi: Kilenc országon keresztül. Európa legendái. I-II. köt. [Egy kötetben]. Cholnoky Jenő előszavával. Bp., 1941, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomda Rt., 260 p. + 114 p. + 42 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.