18095.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
16
Moszkva, az épülÅ‘ kommunizmus fÅ‘városa. Szerk.: Lux László, SzendrÅ‘i JenÅ‘, Rojkó Ervin. Bp., 1952, É. M. ÉpÃtÅ‘ipari Könyv- és Lapkiadó V. Gazdag egészoldalas képanyaggal (közte szÃnes képek és kihajtható panorámaképek is). Kiadói egészvászon-kötés, a borÃtón minimális kopással, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 1000 példányban.