Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 171
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644383
18170
447
Books: Travelling, Local History
Pető Andrea(szerk.): Hanák Péter- a Város polgára. Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
2649244
18171
447
2747664
18172
447
Vegyes könyvtétel, 3 db: Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.; Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF