Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 171
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2962825
18120
447
Books: Travelling, Local History
Perlberg, Friedrich - Schmitzberger, Josef: Das Heilige Land in Wort und Bild. 48 Aquarelle von F. Perlberg. Erläuternder Text von Professor J. Schmitzberger. München, 1909, C. Andelfinger & Cie, 2 sztl. lev. + 48 lev. + 1 (Palesztina kihajtható térképe) t. Színes képekkel illusztrált album. Német nyelven. Kiadói harántalakú egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval 2897119
18121
447
Velence emlékkönyv. Firenze, 1992, Bonechi. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2962865
18122
447
Gyurcsó István: Hegyeken - völgyeken. Útinapló. Bp.,1961, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
2934108
18123
447
Tarnów I Ziemia Tarnowska. Tarnów, 1967., Tarnów 1967. PTTK, 150+1 p. Térkép-melléklettel. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés.
2959800
18124
447
Woytinsky, Wl[adimir]: Die Vereinigten Staaten von Europa. Berlin, 1926, J. H. W. Dietz, 185+1 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
2963183
18126
447
Vajda László: Nagy magyar utazók (19. század). Bp., 1951, Művelt Nép. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 5000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT. 2962448
18127
447
Balázs Ádám - Zika Klára: Virrasztó fenyvesek. Riportok Erdélyről. Bp.,1994,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2916152
18128
447
Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Óváros. Pozsony, 2009, Kalligram. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2887251
18129
447
Tanulmányok a Dél-Dunántúl történetéből. Szerk.: T. Mérey Klára Dr. A MTA Dunántúli Tudományos Intézete Értekezések 1969 II. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2924570
18130
447
Radó Richárd, Gárdonyi Jenő: Budapesti hivatali útmutató. Athenaeum, 1934, kiadói sérült papírkötésben
2956379
18131
447
Erdei Gyöngyi: Fejzetek a Bárczy-korszak történetéből. (Budapest művelődéspolitikája a századelőn.) Bp., 1991., Fővárosi Önkormányzat-Budapest Főváros Levéltára-BTM-FSZEK. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2963285
18132
447
Leskó László: Kaposvár. Kaposvár, 1970, Városi Tanács. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói harántalakú egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF