Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

Perlberg, Friedrich - Schmitzberger, Josef: Das Heilige Land in Wort und Bild. 48 Aquarelle von F. Perlberg. Erläuternder Text von Professor J. Schmitzberger. München, 1909, C. Andelfinger & Cie, 2 sztl. lev. + 48 lev. + 1 (Palesztina kihajtható térképe) t. Színes képekkel illusztrált album. Német nyelven. Kiadói harántalakú egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval
18120.

Rufpreis:
1 600 HUF

Velence emlékkönyv. Firenze, 1992, Bonechi. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyurcsó István: Hegyeken - völgyeken. Útinapló. Bp.,1961, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
18122.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tarnów I Ziemia Tarnowska. Tarnów, 1967., Tarnów 1967. PTTK, 150+1 p. Térkép-melléklettel. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés.
18123.

Rufpreis:
1 600 HUF

Woytinsky, Wl[adimir]: Die Vereinigten Staaten von Europa. Berlin, 1926, J. H. W. Dietz, 185+1 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
18124.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vajda László: Nagy magyar utazók (19. század). Bp., 1951, Művelt Nép. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 5000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT.
18126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Balázs Ádám - Zika Klára: Virrasztó fenyvesek. Riportok Erdélyről. Bp.,1994,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18127.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Óváros. Pozsony, 2009, Kalligram. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tanulmányok a Dél-Dunántúl történetéből. Szerk.: T. Mérey Klára Dr. A MTA Dunántúli Tudományos Intézete Értekezések 1969 II. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18129.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radó Richárd, Gárdonyi Jenő: Budapesti hivatali útmutató. Athenaeum, 1934, kiadói sérült papírkötésben
18130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdei Gyöngyi: Fejzetek a Bárczy-korszak történetéből. (Budapest művelődéspolitikája a századelőn.) Bp., 1991., Fővárosi Önkormányzat-Budapest Főváros Levéltára-BTM-FSZEK. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18131.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leskó László: Kaposvár. Kaposvár, 1970, Városi Tanács. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói harántalakú egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
18132.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF