18132.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Leskó László: Kaposvár. Kaposvár, 1970, Városi Tanács. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói harántalakú egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.