Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

18133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Treatt, Stella Court: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Palladis Rt., 202 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
18135.

Rufpreis:
1 200 HUF

Reismann, János - Simon, István: Bakony. Bp.,1973,Corvina. Reismann János (1905-1976) fotóművész fekete-fehér fotóival rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18136.

Rufpreis:
1 200 HUF

Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. A világ körül. Uti rajzok, uti kalandok. Bp.,(1931), Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
18137.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a sarkvidékig. A Föld titkai IV. Bp., 1930, Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 331+(1) p. + 40 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, néhány minimálisan foltos lappal, régi intézményi bélyegzővel.
18139.

Rufpreis:
1 800 HUF

18140.

Rufpreis:
5 000 HUF

18141.

Rufpreis:
3 000 HUF

18142.

Rufpreis:
2 800 HUF

18143.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 8+214+2 p.+16 t.; 4+270+2 p. +16 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerinceken kis szakadássokkal.
18144.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hapag Weltreise 1932. Mit dem Dreischrauben-Luxusdampfer "Resolute" vom Januar bis Mai. Hamburg, é.n., Hamburg-Amerika Linie, 80 p. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált világkörüli hajóút leírásával, praogramjával Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítón néhány apró folttal, máskülönben jó állapotban.
18145.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF