Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. A világ körül. Uti rajzok, uti kalandok. Bp.,(1931), Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.