18139.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Dr. Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a sarkvidékig. A Föld titkai IV. Bp., 1930, Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 331+(1) p. + 40 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, néhány minimálisan foltos lappal, régi intézményi bélyegzővel.