https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 171

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Schulek János: Mátyás király visegrádi palotája. Bp.,(1938.), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 15+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
1
18146.

Schulek János: Mátyás király visegrádi palotája. Bp.,(1938.), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 15+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18147.

Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
1
18148.

2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1
18149.

Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vésztőről indult. Sinka István pályakezdése. Vál., az előszót és a jegyzeteket írta: Miklya Jenő. Bibliotheca Bekesiensis 22. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981., Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.
1
18150.

Vésztőről indult. Sinka István pályakezdése. Vál., az előszót és a jegyzeteket írta: Miklya Jenő. Bibliotheca Bekesiensis 22. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981., Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.
1
18151.

Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szlovákok Békéscsabán. Slováci v Békésskej cabe. Sajtó alá rendezte, a két szlovák nyelvű tanulmányt magyarra átültette és jegyzetekkel ellátta: Krupa András. Bibliotheca Bekesiensis 20. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.
1
18152.

Szlovákok Békéscsabán. Slováci v Békésskej cabe. Sajtó alá rendezte, a két szlovák nyelvű tanulmányt magyarra átültette és jegyzetekkel ellátta: Krupa András. Bibliotheca Bekesiensis 20. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1
18153.

Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
1
18154.

1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
1
18155.

Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.
1
18156.

Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejlődő városunk Miskolc. Miskolc, 1981., MSZMP Miskolc Városi Bizottsága-Miskolc Megyei Város Tanácsa. Kiadói papírkötés.
1
18157.

Fejlődő városunk Miskolc. Miskolc, 1981., MSZMP Miskolc Városi Bizottsága-Miskolc Megyei Város Tanácsa. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse