Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

18980.

Rufpreis:
1 000 HUF

18981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészöly Gedeon: Földiekkel játszó... Csokonai életregénye. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. 316 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
18982.

Rufpreis:
1 800 HUF

18983.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. A szerző által aláírt! Bp., 1945, Magyar Téka, 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
18984.

Rufpreis:
1 600 HUF

18985.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Maywald József: Görög gyakorló- és olvasókönyv. Gymnasiumi használatra írta: - - . I. rész: A név és szabályos ?-végű ige. Bp., 1903, Kókai Lajos, (4)+126 p. Negyedik kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
18986.

Rufpreis:
1 000 HUF

Angol és francia költőből. Ford.: Szász Károly. Kiadta barátja Tomori Anasztáz. Pest, 1855, Landerer és Heckenast, X+326 p. Korabeli aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest egyben van,de elvált a borítótól,
18987.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés.
18988.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Lajos: Három magyar város. Bp., 1933. Kosmos. Ragasztva, 70p. elvált papírborító, egy lap sérült. Borítóterv Dallos Hanna
18989.

Rufpreis:
1 200 HUF

18990.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
18991.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF