Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

Arany János: Kisebb költemények. Bp., 1895, Ráth Mór. Tizedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
18992.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói, karton-tokban, jó állapotban.
18993.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

18994.

Rufpreis:
1 000 HUF

18995.

Rufpreis:
2 000 HUF

18996.

Rufpreis:
1 000 HUF

18997.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edgar Wallace: Sanders a folyam ura. Afrikai történetek. Bp., é.n. Palladis. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel
18998.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szomory Dezső: Takáts Alice. Színmű 3 felvonásban.   Bp., (1930.) Athenaeum. 83 l. Első kiadás! Kiadói, sérült papírborítóval
18999.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herczeg Ferenc: Ellesett párbeszédek. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Hincz Gyula egész oldalas és szöveg közti illusztrációival. Kiadói papírkötésben, kissé sérült és foltos gerinccel, kiadó kissé foltos papírborítón apró szakadásokkal.
19000.

Rufpreis:
3 000 HUF

Roxi József: Kirakat. Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval,
19001.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heine, Heinrich: Schnabelewopski úr emlékei. Biczó András rajzaival. Bp. (1922.) Dante. 79 l. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kis sérüléssel
19002.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ferenczi Zoltán, Dr. Sipőcz Jenő: Petőfi költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros Közönsége. Ferenczi Zoltán (1857-1927) irodalomtörténész, a budapesti Egyetemi Könyvtár igazgatója és Dr. Sipőcz Jenő (1878-1937) Budapest főpolgármestere által aláírt és számozott (26./500) példány! A költő arcképével. Bp., 1923, Bp. Székesfőváros Házinyomdája. Félbőrkötésben, sérült és részben javított gerinccel és kötéssel, festett lapélekkel.
19003.

Rufpreis:
2 400 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF