Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

18968.

Rufpreis:
3 000 HUF

18969.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Román népmesék. Ford.: Alexics György. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1912], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 59 p. + 45 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, pótolt gerinccel. / Romanian folk tales in Hungarian language. Damaged hard binding.
18970.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vígjáték. Uj kis anthológia. Harsányi, Karinthy, Komor, Lakatos, Liptai, Molnár kis szindarabjai. Bp., én. Vidám könyvtár. 48p. Kiadói papírborítóval, ragasztva Pálla Jenő (1883 - 1958) borítótervével
18971.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18972.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18973.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés. Számozott (353./1300) példány.
18974.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ranschburg Jenő: Szeretet, erkölcs, autonómia. Bp., 1996. Integra projekt DEDIKÁLT! Kiadói papírkötésben .
18975.

Rufpreis:
3 000 HUF

Patai József: Politika nélkül. Remény Könyvek. [Bp., 1923, Múlt és Jövő.] Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval.
18976.

Rufpreis:
1 600 HUF

Galabárdi Zoltán: Móres. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18977.

Rufpreis:
800 HUF

Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos lapélekkel. A szerző által aláírt példány.
18978.

Rufpreis:
800 HUF

2001 Átváltozások. 20-21. szám.: Szürrealizmus. Szerk.: Szánthó F. István. Bp., 2001, Átváltozások Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18979.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF