Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

19004.

Rufpreis:
1 000 HUF

19005.

Rufpreis:
1 000 HUF

19006.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19007.

Rufpreis:
1 000 HUF

19008.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egri Viktor: Fölkél a nap. Új Magyar Regények 4. Pozsony, 1928, Írók Kiadóvállalata, 226+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
19009.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végh Antal: A leltár. 1977, Szerző. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, előzéklap félig kiszakadt, egyébként jó állapotban.
19010.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

[Quintus Horatius Flaccus:] Magyar Horatius. Horatius Noster Anthologia. Összeáll.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Kerényi Károly bevezetésével. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp., 1943, Officina, 197+3 p. Harmadik kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis folttal.
19011.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kolligátum Tevan kiadású művekből (Tevan-könyvtár), első kiadások, 4 db:  Erkmann-Chatrian: A három lélek. Ford.: Karinthy Frigyes.;  Nagy Lajos: Egy leány, több férfi. Novellák.;  Thomas Mann: A kis Friedemann ur. (Novellák.) Ford.: Török Bálint.;  Gabriele D'Annunzio: Pescarai novellák. Ford.: Révész Andor. Békéscsaba, 1913-1915-1917, Tevan, 32; 62+2, 40; 48 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel.
19012.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cholnoky Viktor: Az alerion-madár vére. Elbeszélések. Bp., 1912., Franklin. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel, jó állapotban.
19013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bródy Sándor: Fehér könyv. 1915. március. Bp.,1915., Szerzői kiadás,(Pallas-ny.),157+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel,
19014.

Rufpreis:
1 800 HUF

Baktay Ervin: India bölcsessége. A hindu világszemlélet ismertetése. A "Szanátána Dharma: az Örök Törvény" c. munka új, átdolgozott és lényegesen bővített kiadása. Bp., 1943, Pantheon, 256 p.+1 t. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, laza, sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, megviselt állapotban.
19015.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF