https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 258
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2654453
19028
444
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés. 2639426
19029
444
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Vuk. Bp., 1975. Móra. Harmadik kiadás. Balogh Péter rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2636243
19030
444
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok.
Das Lot is nicht erreichbar
2637280
19031
444
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2638541
19032
444
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2637831
19033
444
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2389455
19034
444
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szántai Sándor: Csiszoltam tengelyt s verset dal lett és motor. Emlékmű II. A múltról-jelenről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált. 2389452
19035
444
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szántai Sándor: "Nyelvben él a nemzet" Emlékmű I. a múlt időkről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált. 2744385
19036
444
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Voznyeszenszkij: Óza. Bp., 1967., Helikon. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2742056
19037
444
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2744464
19038
444
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Guido da verona: Yvelise. Budapest., én. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2741843
19039
444
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Deregán Gábor: Írásjelek. Bp, 2001,Onestudio.Dedikált.Papírborítóval, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse