Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

19052.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk.: Dizseri Eszter. Bp., 1994, Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19053.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrálva. Magyar, olasz, román és német nyelven. Kiadói nagyalakú félvászon, 43,5x33,5 cm
19054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makkai Sándor: Holttenger. Bp., 1936., Révai. Kiadói halina-kötés, foltos, kopott borítóval.
19055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Napló. (1943-1944.) Bp.,(1945.),Révai,505 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, tollas aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
19056.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gárdonyi Géza: Egri csillagok I-II. köt. Gárdonyi Géza Munkái. Bp., én., Dante. Tizenkettedik kiadás. Kiadói ezüstözött, zöld egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal.
19057.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db tenyérjóslással kapcsolatos könyv: Kézvonalak, embersorsok, Majthényi: A kéz beszél
19058.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyirő József 3 könyve: Kopjafák; A sibói bölény. Bp., 1943-1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet kissé sérült gerinccel. + Az elszántak. Elbeszélések. Nyirő József Művei 13. Csíkszereda, 2007, Pallas-Akadémia. Kiadói kartonált papírkötés.
19059.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp., 1977, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19060.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., (1942), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyommal.
19061.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kallós Zoltán: Ez az utazólevelem. Balladák új könyve. Bp., 1996, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19062.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. I-II. köt. Helikon, 1981, kiadói egészvászon kötés.
19063.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF