Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

Kolligátum Tevan kiadású művekből (Tevan-könyvtár), első kiadások, 3 db:  Somlyó Zoltán: Hadak a hóban. (Novellák.); Ady Endre: Muskétás tanúr ur. (Novellák.);  Kosztolányi Dezső: Mécs.;  Békéscsaba, 1915-1913, Tevan, 66+2; 60+4; 72 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel, névbélyegzőkkel, jó állapotban.
19016.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nádas Sándor: Parfüm és halszag. Uti dolgozatok. Bp., 1926., Pesti Futár. Kiadói félvászon-kötés.
19017.

Rufpreis:
1 400 HUF

Háy Gyula: Tiszazug. Színmű. Bp., 1945., Athenaeum, 80 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé elvált a borítótól.
19018.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karinthy Ferenc: Szép élet. Bp.,1949,Franklin. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal.
19019.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz. Regény. Bp., én., Bíró Miklós. Feiks Jenő szövegközti rajzaival illusztrált. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap kijár.
19020.

Rufpreis:
1 200 HUF

Batári Gábor (szerk.): Antológia 2000 Bp., 2000 Alterra Kiadó, Kiadói papírkötésben
19021.

Rufpreis:
1 000 HUF

19022.

Rufpreis:
1 000 HUF

19023.

Rufpreis:
1 000 HUF

19024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
19025.

Rufpreis:
1 200 HUF

19026.

Rufpreis:
1 000 HUF

19027.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF