Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 258
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2716696
19016
444
Kolligátum Tevan kiadású művekből (Tevan-könyvtár), első kiadások, 3 db: Somlyó Zoltán: Hadak a hóban. (Novellák.); Ady Endre: Muskétás tanúr ur. (Novellák.); Kosztolányi Dezső: Mécs.; Békéscsaba, 1915-1913, Tevan, 66+2; 60+4; 72 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel, névbélyegzőkkel, jó állapotban. 2717885
19017
444
Nádas Sándor: Parfüm és halszag. Uti dolgozatok. Bp., 1926., Pesti Futár. Kiadói félvászon-kötés.
2716817
19018
444
Háy Gyula: Tiszazug. Színmű. Bp., 1945., Athenaeum, 80 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé elvált a borítótól.
2716726
19019
444
Karinthy Ferenc: Szép élet. Bp.,1949,Franklin. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal.
2717821
19020
444
Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz. Regény. Bp., én., Bíró Miklós. Feiks Jenő szövegközti rajzaival illusztrált. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap kijár.
2638546
19021
444
Batári Gábor (szerk.): Antológia 2000 Bp., 2000 Alterra Kiadó, Kiadói papírkötésben 2637209
19022
444
2639844
19023
444
2638562
19024
444
2638537
19025
444
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
2586127
19026
444
2637807
19027
444
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF