Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

18944.

Rufpreis:
1 200 HUF

18945.

Rufpreis:
4 000 HUF

Malonyay Dezső: Judith könyve. Elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner, 163+(5) p. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
18946.

Rufpreis:
1 400 HUF

Oscar Wilde: Vera. A nihilista lány. Dráma 1 előjátékkal 4 felvonásban. Ford.: Rozsnay Kálmán. Békéscsaba, 1911., Tevan Adolf, 108+1 p. Az arcképet fába metszette F. Schuhmacher. Oscar Wilde fametszetű portréjával. Átkötött kopott félbőrkötés, festett lapélekkel.
18947.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: A Chancellor. Kazallon J. R. utas naplója. Ford.: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18948.

Rufpreis:
1 000 HUF

Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes állapotban, több helyen szétváló, ragasztott fűzéssel.
18949.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 80+1 p. Első kiadás. A borító Győry Miklós munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel.
18950.

Rufpreis:
1 600 HUF

Prohászka Ottokár: Az igazság napszámában. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái XXI. köt. Bp., 1929, Szent István-Társulat. 292 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A címoldalon tulajdonosi aláírással.
18951.

Rufpreis:
1 400 HUF

18952.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Zelk Zoltán: A hűség és a hála éneke. Bp.,[1949],Athenaeum, 36 p. Első kiadás. Az elülső borítón Sztálin arcképével. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
18953.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zelk Zoltán: Kagylóban tenger. Versek 1942-1947. Bp., 1947., Dante, 103+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
18954.

Rufpreis:
1 200 HUF

Devecseri Gábor: Barátaimhoz. Versek. Bp., 1939., Officina, 59+5 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen és az elülső táblán kis sérüléssel.
18955.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF