Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

18956.

Rufpreis:
1 000 HUF

18957.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
18958.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fábián Géza: Nagy úton. 1917-1919. Bp., én.,Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől.
18959.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Albert von ]Schrenck-Notzing: Titokzatos erők. (Physikalische Phaenomene des Mediumismus.) Ford.: Révay József. Az okkultizmus könyvei. Bp.,[1922],Kultura, 240+4 p.+6 t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
18960.

Rufpreis:
1 600 HUF

Edmondo de Amicis: Szív. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18961.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Magyar Eszter: Frici, Manó, Nudli és a többiek. Az aranyhörcsögök titokzatos élete. Bp., 2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
18962.

Rufpreis:
1 600 HUF

Veress Ernő: Tíz év. Az Erdélyi Tudósító Könyvtára VII. Cluj-Kolozsvár, 1930, Erdélyi Tudósító (Lengyel és Mayer-ny.), 208 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kis lapszéli ázásnyomokkal.
18963.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

18964.

Rufpreis:
3 000 HUF

18965.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ai Weiei: Weiwei-isms. Szerk.: Larry Warsh. Princeton-Oxford, 2013, Princeton University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18966.

Rufpreis:
4 000 HUF

A szerencse soknevű fia. Egy magyar, akinek Svédország, Brazília, Törökország, Ausztria, Szíria és Tanzánia is otthona volt. Varga Ágota interjúja Abaffy Sigmund Sándor Attilával. H.n., 2008, Abaffy Sigmund Sándor Attila. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
18967.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF