Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 258
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935112
18956
444
2724224
18957
444
2733738
18958
444
Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
2902500
18959
444
Fábián Géza: Nagy úton. 1917-1919. Bp., én.,Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől.
2902389
18960
444
[Albert von ]Schrenck-Notzing: Titokzatos erők. (Physikalische Phaenomene des Mediumismus.) Ford.: Révay József. Az okkultizmus könyvei. Bp.,[1922],Kultura, 240+4 p.+6 t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. 2743962
18961
444
500
Edmondo de Amicis: Szív. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2874497
18962
444
Magyar Eszter: Frici, Manó, Nudli és a többiek. Az aranyhörcsögök titokzatos élete. Bp., 2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
2928141
18963
444
Veress Ernő: Tíz év. Az Erdélyi Tudósító Könyvtára VII. Cluj-Kolozsvár, 1930, Erdélyi Tudósító (Lengyel és Mayer-ny.), 208 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kis lapszéli ázásnyomokkal. 2928536
18964
444
2905967
18965
444
2200
2905922
18966
444
Ai Weiei: Weiwei-isms. Szerk.: Larry Warsh. Princeton-Oxford, 2013, Princeton University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
2905933
18967
444
A szerencse soknevű fia. Egy magyar, akinek Svédország, Brazília, Törökország, Ausztria, Szíria és Tanzánia is otthona volt. Varga Ágota interjúja Abaffy Sigmund Sándor Attilával. H.n., 2008, Abaffy Sigmund Sándor Attila. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF