Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

Wass Albert utóélete. Isten kenyere. Összeáll. és az előszót írta: Turcsány Péter. - A sajtó tükrében - 1998. február - 2004. október. Pomáz, 2004., Kráter. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
18932.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tömörkény István: Gerendás szobákból. Elbeszélések. Bp., 1904, Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 219+(5) p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel.
18933.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól.
18934.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vass Zoltán: Hazatérés 1944. Bp., 1970. Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben. DEDIKÁLT Ungvári Tamás történésznek!
18935.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. - - versei. Gyoma, 1913, Kner Izidor. Kiadói festett egészvászon-kötés.
18936.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

B. Eötvös József: A' Karthausi. III. kötet. III. és IV. rész. Pest, 1852, Emich és Eisenfels, 353 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, néhány lapszéli sérüléssel.
18937.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szánthó Piroska: Bálám szamara. Bp., 1982. Szépirodalmi. Egészvászon kötésben, DEDIKÁLT példány!
18938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Útmutató a Magyar Nemzeti Bank számlavezető helyeiről. "Bizalmas"! Bp.,1957.,Magyar Nemzeti Bank Számviteli Osztály, 180 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal, foltos borítóval.
18939.

Rufpreis:
1 800 HUF

Imrik Klára: Határkőnél. Bp., 1944, "Pátria", 72 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18940.

Rufpreis:
1 600 HUF

18941.

Rufpreis:
1 000 HUF

18942.

Rufpreis:
1 000 HUF

18943.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF