Wass Albert utóélete. Isten kenyere. Összeáll. és az előszót írta: Turcsány Péter. - A sajtó tükrében - 1998. február - 2004. október. Pomáz, 2004., Kráter. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól.
B. Eötvös József: A' Karthausi. III. kötet. III. és IV. rész. Pest, 1852, Emich és Eisenfels, 353 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, néhány lapszéli sérüléssel.
Útmutató a Magyar Nemzeti Bank számlavezető helyeiről. "Bizalmas"! Bp.,1957.,Magyar Nemzeti Bank Számviteli Osztály, 180 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal, foltos borítóval.
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.