Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

18860.

Rufpreis:
3 000 HUF

B. Eötvös József: A falu jegyzője I-II. köt. Bp., 1881., Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, az I. kötetben kijáró elülső szennylappal, a II. kötetben az elülső szennylap hiányzik és a címlap és az első lap kijár.
18861.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dante összes művei. Szerk., a szöveget gondozta és az utószót írta: Kardos Tibor. Fordították Babits Mihály, Károlyi Amy, Weöres Sándor és mások. Helikon Klasszikusok. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói átlátszó műanyag védőborítóban, kissé foltos, kissé kopott borítóval. Számozott (445./1100) példány.
18862.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Lutz van Dijk: A szerelem és a szex története. Wolfgang Buchs illusztrációival. Győr, 2009., Laurus. Kiadói kartonált papírkötés.
18863.

Rufpreis:
2 000 HUF

Howard Gardner - Csíkszentmihályi Mihály - William Damon: Jó munka. Amikor a kiválóság és az etika találkozik. Ford.: Szendi Gábor, Váradi Judit. Győr, 2009, Lexecon. Kiadói papírkötés.
18864.

Rufpreis:
2 000 HUF

Werner Küstenmacher - Lothar J. Seiwart: Simplify your life. Éljünk egyszerűbben és boldogabban. Werner Küstenmacher karikatúráival. Ford.: Svéda Dóra. Győr, 2009., Laurus. Kiadói kartonált papírkötés.
18865.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karen Joy Flower: A Jane Austen könyvklub. Győr, 2009., Laurus. Kiadói papírkötés.
18866.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christopher Philipps: Szókratész - kávéház. Egy friss csésze filozófia. Győr, 2009., Laurus. Kiadói papírkötés.
18867.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jeffrey Young - William L. Simon: Steve Jobbs és az Apple sikertörténete. Ford.: Birincsik József, Molnár Zsófia. Győr, 2009, Lexecon. Kiadói papírkötés.
18868.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stephen Hawking: Einstein álma és egyéb írások. Ford.: Ungvárainé Nagy Zsuzsanna és Ungvárai János. Bp., 1999, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
18869.

Rufpreis:
1 800 HUF

18870.

Rufpreis:
12 000 HUF

Journal Encyclopédique, Dédié á Son Altesse Sérénissime, Mgr. le Duc de Bouillon, Grand Chambellan de France, &c. &c. &c. Tome VI. Bouillon, 1773, De l'Imprimerie du Journal, (2) p.+191-566 p.+(2) p. Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.
18871.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF