Ki - kicsoda? Kortársak lexikona. Budapest, é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, laza. hátsó előzéklap nélkül, kopott borítóval, sérült gerinccel, megviselt állapotban.
B. Eötvös József: A falu jegyzője I-II. köt. Bp., 1881., Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, az I. kötetben kijáró elülső szennylappal, a II. kötetben az elülső szennylap hiányzik és a címlap és az első lap kijár.
Dante összes művei. Szerk., a szöveget gondozta és az utószót írta: Kardos Tibor. Fordították Babits Mihály, Károlyi Amy, Weöres Sándor és mások. Helikon Klasszikusok. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói átlátszó műanyag védőborítóban, kissé foltos, kissé kopott borítóval. Számozott (445./1100) példány.
Howard Gardner - Csíkszentmihályi Mihály - William Damon: Jó munka. Amikor a kiválóság és az etika találkozik. Ford.: Szendi Gábor, Váradi Judit. Győr, 2009, Lexecon. Kiadói papírkötés.
Werner Küstenmacher - Lothar J. Seiwart: Simplify your life. Éljünk egyszerűbben és boldogabban. Werner Küstenmacher karikatúráival. Ford.: Svéda Dóra. Győr, 2009., Laurus. Kiadói kartonált papírkötés.
Jeffrey Young - William L. Simon: Steve Jobbs és az Apple sikertörténete. Ford.: Birincsik József, Molnár Zsófia. Győr, 2009, Lexecon. Kiadói papírkötés.
Papp Ignácz: Magyar Poézis, Alapúl a' verselni Kivánók' kedvéért szerzette -- Weszprémben, 1828. Számmer. 103+(16)p.+1 kihajt. mell. kiadói papírborítóval, néhány lap szélén sérüléssel
Journal Encyclopédique, Dédié á Son Altesse Sérénissime, Mgr. le Duc de Bouillon, Grand Chambellan de France, &c. &c. &c. Tome VI. Bouillon, 1773, De l'Imprimerie du Journal, (2) p.+191-566 p.+(2) p. Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.