Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 258

Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói kissé kopott félbőr-kötés. Számozott (484./1100) példány.
18848.

Rufpreis:
2 000 HUF

18849.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikes Kelemen: Törökországi levelek. Szerk.: Veres Péter. Székely Hírmondó Kiskönyvtár 19. Székelyudvarhely, 2012, Litera-Veres Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
18850.

Rufpreis:
3 000 HUF

18851.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bertók László: Emlékek választása. Bp., 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, a Somogyi Néplap főszerkesztője részére DEDIKÁLT példány.
18852.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pilinszky János: Szálkák. Bp.,1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító sarkán kis sérüléssel. + 2021 Pilinszky János fényképeinek kiállítása a Műcsarnokban, képes ismertető prospektus
18853.

Rufpreis:
2 000 HUF

18854.

Rufpreis:
4 000 HUF

Legújabb, leghasználhatóbb pesti magyar-német levelező-könyv, hív Tanácsadó minden a' közönséges életben előfordúló barátságos és hivatalbeli levelezések' és ügybeli írományok' szerkeztetésében [...] egy szókönyvvel, melly a' közönséges életben és ügyekben előfordúló idegen szavakat magyarázza. Pest, 1834, Ifj. Kilian György (Landerer-ny.), XII+527+(1) p. Magyar és német nyelven. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
18855.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

2936-1937 14 db Filatéliai Kurir + 1936 A bélyeggyűjtő XV/1. + 1951 Magyar bélyegek katalógusa + 1948 A posta kézikönyve, vegyes állapot
18856.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szent István országa sorozat 6 db kötetet eredeti kiadói tékával. Papírborítók kissé kopottak
18857.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp.,2001,Magvető. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
18858.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Frank McCourt: Angyal a lépcsőn. Önéletrajz 19 éves koromig. Ford.: Barabás András. Bp., 1999, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18859.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF